Baklavan.com
  • ISO 9001
    Kalite Yönetimi

  • HACCP
    Gıda Güvenliği

SIRADAKİ BAYiMiZ OLUN, KENDi iŞiNiZi KURUN!
Sadece 199 bin TL'ye anahtar teslim, 50 çeşit gerçek Gaziantep Baklavası ile satış mağazanızın sahibi olun. Yüksek kazanç ile ailemize katılmak için 0850 466 37 66 dan bize ulaşabilirsiniz.

✅ Trakya, İstanbul ve tüm Türkiye geneli
✅ Bayilik bedeli yok!
✅ Ciro kar payı yok!
✅ İsim hakkı yok!
✅ İşyeri fizibilite desteği
✅ Mali ve resmi işler desteği
✅ Satınalma, reklam ve tanıtım desteği
✅ İşletme ve personel eğitim desteği
✅ 199 bin TL'ye 9 günde anahtar teslim
🌐 www.baklavan.com

Mağazanızın tüm baklava, tatlıların tedarikini de yine biz size pişmiş ve şerbetli olarak günlük sevk ediyoruz. Mağazanızda kendi işinizin başına geçerek paranızı kazanmaya başlayacaksınız. Kuracağımız mağazadan ciro bazında ücret de talep etmiyoruz. Kuracağımız baklava mağazasıyla aynı zamanda istihdam sağlayacaksınız, katma değer üreteceksiniz. Bir kaç yakınınıza bile iş ve aş imkanı sağlayacaksınız.

Baklavan.com şu anda Trakya ve İstanbul’da birçok bayi mağazasına ulaştı. “Bizim kurduğumuz mağazalarda artık gönül dostumuz olan arkadaşlarımız para kazanıyorlar, işlerinin patronu oldular. Baklavan.com'un marka güvenini arkasına alarak sektöre girecek tüm girişimcilerin kısa sürede, günlük üretilen ve sevk edilen, glikozsuz, taş fırında pişen, oklava yufkası, %100 el işçiliği, pancar şekeri, 1'inci kalite hammadde, nitelikli, lezzetli 50 çeşit baklava, tatlı çeşitleriyle yeni bayilerimizin lezzet markası olmayı başaracaklarının sözünü veriyoruz.