Baklavan.com

Murat Çalık’tan İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’ya nezaket ziyareti


Baklavan.com Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çalık, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’ya bir nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Vali Yerlikaya’ya Şehr-i Sanat Baklavacısı ile ilgili bilgi veren Murat Çalık, baklava firmalarının büyüme ve gelişme süreciyle birlikte kısa sürede markalaşmayı başardığını ve ülkemiz için katma değer üretmeye, istihdam potansiyeli oluşturmaya devam ettiğini ifade etti. Çalık gerek Tekirdağ gerekse İstanbul’daki şubeleriyle insanlarımızın damak tadına hitap eden ve lezzet algısını ortaya koyan baklavalarıyla sektörde önemli bir dinamizm ve enerjiyi ortaya koyduklarını kaydetti.

Vali Ali Yerlikaya ise ülkemiz ekonomisi için girişimcilerin istihdam ve katma değer üretmesinin gerçekten çok anlamlı olduğunu kaydederek “Baklavan.com'un bu çabasını takdir ediyorum. Büyüme, gelişme ve daha çok istihdam sağlama adına gösterdiğiniz çabada sizlere kolaylıklar diliyorum. Bu çaba ükemiz ekonomisinin gelişimi için çok önemlidir” dedi.

Murat Çalık, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya’ya bu ziyaretin anısına, kendi yazdığı kişisel gelişim kitaplarından olan Doğru İnsan, Doğru Zaman, Doğru İş kitabını hediye etti.